Webinar „Rozmowa rekrutacyjna? Bez stresu”_ Webinar „Job interview? No stress!"

Webinar „Rozmowa rekrutacyjna? Bez stresu”_ Webinar „Job interview? No stress!"

Czy to w ogóle możliwe, aby na rozmowie rekrutacyjnej poczuć się swobodnie? Co zrobić, żeby zwiększyć swoje szanse? Jak mówić o sobie, aby chętnie nas słuchano? Is it possible to feel more comfortable during a job interview ? What to do to increase your chances? How to present yourself at the job interview so that you will be willingly listened to?

Trzecia, bezpłatna edycja Radiowej Akademii

Trzecia, bezpłatna edycja Radiowej Akademii

Chcesz zdobyć nowe umiejętności, dzielić się wiedzą i refleksją o warszawskiej kulturze? Pragniesz zaangażować się w działania na rzecz osób wykluczonych i trosce o środowisko? Ważna jest dla Ciebie wspólnota wartości i wspólne działanie?

staż w Parlamencie UE!

staż w Parlamencie UE!

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w ramach instytucji UE?

Wybierz przemyślany, szyty na miarę Twoich potrzeb Program Praktyk Letnich w Citi Handlowy!
10.05.2024

Oferta adresowana jest do studentów wszystkich roczników dowolnych kierunków i uczelni. Oznacza to, że nie musisz studiować finansów i bankowości, aby dołączyć. Liczy się Twoje zainteresowanie branżą bankową, a także chęć rozwoju i zaangażowanie w to, co robisz.