Index Investment Challenge

Index Investment Challenge

1 marca 2023 r. ruszyła rejestracja do kolejnej edycji największego ogólnopolskiego konkursu giełdowego kierowanego do studentów o nazwie Index Investment Challenge. Na najzdolniejszych młodych inwestorów czeka pula nagród w wysokości ponad 40 000 PLN! Inicjatywa skierowana jest do studentów wszelkich uczelni, niezależnie od profilu uczelni i kierunku studiów.

szare tło na którym widnieje napis "Praktykuj w kulturze" nad napisem jest postać ludzika przeszukującego dużą ilość papierowych dokumentów za pomocą lupy
08.03.2023

Praktykuj w Kulturze!

Program Praktykuj w kulturze umożliwia studentom i absolwentom zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego, a organizacjom pozyskanie członków do swoich zespołów.

mężczyzna i kobieta na chabrowym tle wraz z białym napisem  "World of audit"
08.03.2023

World of Audit KPMG - program praktyk/pracy dla studentów i absolwentów

World of Audit to profesjonalny cykl czterech warsztatów, dzięki którym poznasz metody badania sprawozdań finansowych i otrzymasz gwarantowaną ofertę pracy lub praktyk w jednym z siedmiu biur KPMG w Polsce - w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Wrocławiu lub Łodzi.

Otwarte Targi organizacji i inicjatyw studenckich Collegium Civitas
24.02.2023

Otwarte Targi organizacji i inicjatyw studenckich Collegium Civitas

Otwarte targi to świetna okazja, żeby dowiedzieć się jakie organizacje i inicjatywy studenckie działają w Collegium Civitas i czym się zajmują; poznać uczestników i uczestniczki organizacji, dowiedzieć się jak możecie się do nich przyłączyć i zdobywać doświadczenia, które z pewnością docenią wasi przyszli pracodawcy! Poznasz również korzyści, jakie daje uczestnictwo w organizacji i jaki wpływ na społeczne życie uczelni mają aktywni studenci/aktywne studentki CC.

7 edycja programu stażowego w Kongresie USA oraz w biurach Parlamentu Brytyjskiego wystartowała!
22.02.2023