Aktualności

Webinar „Jak efektywnie szukać pracy i praktyk”_The webinar „Effective internship and job search strategies”

30.04.2024 ABK poleca
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

[English version below]
Zapraszamy na webinar„Jak efektywnie szukać pracy i praktyk”.
Czy w ogóle istnieją skuteczne strategie poszukiwania pracy i praktyk? Gdzie szukać ofert skrojonych właśnie pod Ciebie? Jak znaleźć zatrudnienie na ukrytym rynku pracy?
Na te oraz wiele innych pytań podczas webinaru odpowie nasza doradczyni zawodowa Elżbieta Watemborska!
Dzięki udziałowi w webinarze, m.in.:

• poznasz skuteczne strategie poszukiwania ofert praktyk/pracy;
  • dowiesz się, gdzie wyszukiwać pasujące do Ciebie oferty;
  • zobaczysz, jak efektywnie przeszukiwać źródła informacji;
  • poznasz sposoby poszukiwania możliwości zatrudnienia na ukrytym rynku pracy;
  • dowiesz się, jak unikać błędów i oszczędzić czas podczas poszukiwań;

Zainteresowana/y?

Zapraszamy:

• studentki/studentów polskojęzycznych 07.05.24 (wt.) od godz. 17.00 do 18.00, link do spotkania jest już na Twojej studenckiej skrzynce pocztowej;
  • studentki/studentów anglojęzycznych 09.05.23 (czw.) od godz. 17.00 do 18.00, link do spotkania jest już na Twojej studenckiej skrzynce pocztowej.

Dołącz do spotkania i daj sobie szansę na znalezienie pasującej do Ciebie praktyki lub pracy.

We invite you to the webinar „Effective internship and job search strategies”.
Are there any effective internship and job search strategies? Where to look for offers tailored to you? How to find employment in the hidden labour market?
Elżbieta Watemborska, the career advisor will answer these and many other questions!

By attending the webinar you will:

• find out effective job/internship search strategies;
  • get to know where to look for the job offers satisfying your needs;
  • learn how to conduct an effective online job search;
  • discover possibilities of the hidden job market;
  • learn how to avoid common mistakes and save your time on the job search;

Sounds interesting?

We invite:

• Polish speaking students: on May 07, 2024 (Tuesday) from 5.00 p.m. to 6.00 p.m., a meeting link is already available on your student mailbox;
  • English speaking students: on May 09, 2024 (Thursday) from 5.00 p.m. to 6.00 p.m., a meeting link is already available on your student mailbox.

Join the webinar and give yourself a chance to find your internship/job fit.